за нас

Yiwu Canfly Машини копродукции, Ltd. е сеопфатна претпријатие за извршување на високо-технолошки градинарски алат, истражување и развој, производство и sales.Our моторна пила, четка машина, косилка за трева, хеџ Тример, и разни резервни делови на градинарски алат, се многу популарни во повеќе од 50 земји и региони Азија, Европа, Блискиот Исток, Америка и Africa.We се водени од принципот на "наследување цивилизација, пионерски иновации" на овие години, која е базирана на пазарната ориентација и концентрација на клиентите.

Нашите Бренд: Canfly.Logging family.Forpark.Kingpark.

10 години професионална производител

Брзо и безбедно испорака

Обезбедување на ОЕМ и ODM услуги

24 часа на линија за услуги на клиентите

Целосен опсег Производи за избор

Тимот Искусни Користење

Конкурентна Prices.Attractive дизајн, најдобар Performance.High квалитет.

моторна пила

Canfly 4016 моторна пила Нов модел 1.48KW 40cc Користете Бош свеќичка пила

Ниска потрошувачка на гориво, без покритие масло отстранување алатка и лесно ракување, многу лесен за одржување

xlogo

Електрична пила

Canfly 16inch златен синџир 405mm 1400W дрво дрво машина за сечење електрична пила

Canfly 16inch златен синџир 405mm 1400W дрво дрво машина за сечење електрична пила

xlogo