rreth nesh

Yiwu Canfly Machinery Co, Ltd. është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse kryerjen e të teknologjisë së lartë të mjeteve të kopshtit hulumtim dhe zhvillim, prodhimin dhe sales.Our sharrë elektrike me zinxhir, prestar furçë, kositës lëndinë, gardh makinë prerëse, dhe pjesë të ndryshme rezervë të mjeteve të kopshtit, janë shumë të popullarizuara në më shumë se 50 vende dhe rajone e Azi, Evropë, Lindjen e Mesme, Amerikë, dhe Africa.We udhëhiqen nga parimi i "trashëguar qytetërimit, pioniere Innovation" këto vite, e cila është e bazuar në orientimin e tregut dhe përqendrimit të konsumatorëve.

Markë ynë: Canfly.Logging family.Forpark.Kingpark.

Prodhuesi 10 Years Professional

shpërndarjen e shpejtë dhe e sigurt

Sigurimi i OEM dhe shërbime ODM

24 orë në linjë Customer Service

Produktet gamë të plotë për zgjedhje

Ekipi i Shërbimit përvojë

konkurruese Prices.Attractive Design, Shkarko Performance.High Quality.

Chain Saw

Canfly 4016 Chain Saw New Model 1.48KW 40cc Përdorimi Bosch kandele Chainsaw

konsumit të ulët të karburantit, nuk ka mbuluar të naftës heqjen mjet dhe funksionimin e lehtë, shumë e lehtë për të ruajtur

xlogo

Elektrike Chain Saw

16inch Canfly artë zinxhir 405mm 1400W dru dru machine sharrë elektrike me zinxhir elektrike

16inch Canfly artë zinxhir 405mm 1400W dru dru machine sharrë elektrike me zinxhir elektrike

xlogo